O firmie

Firma P.H.U. Jukamet powstała w 2009 roku. Na dzień dzisiejszy, dysponując dwoma oddziałami, wysoko wyspecjalizowanym parkiem maszyn oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą działalność naszego zakładu skoncentrowana jest na :

  • skupie, przerobie i sprzedaży złomu stalowego

  • skupie, przerobie i sprzedaży metali kolorowych

  • skupie i sprzedaży makulatury

  • skupie i sprzedaży skrzepów stalowych oraz zendry

  • wyburzeniach i demontażach konstrukcji stalowych.

Gdzie działamy?oferta

Główna siedziba Firmy P.H.U. JUKAMET znajduje się w Świętochłowicach, oddział w Chorzowie. Ze względu na lokalizację większość naszych klientów skupiona jest na terenie aglomeracji śląskiej.

Dzięki rozwiniętej logistyce i własnemu transportowi współpracujemy z firmami spoza Śląska, jak również kraju.

Kim jesteśmy?

Ludzie którzy tworzą firmę P.H.U. JUKAMET to doświadczona kadra. Zespół ludzi, którzy będą do Państwa dyspozycji podczas naszej współpracy posiada odpowiednie kwalifikacje, umożliwiające sprawne i bezpieczne wykonanie zleconej nam pracy. By sprostać Państwa wymaganiom cały czas rozwijamy park maszyn i tabor transportowy.

Pozwolenia

Działalność taka, jak nasza regulowana jest odpowiednimi licencjami lub pozwoleniami. Nie inaczej jest w naszym przypadku.

Posiadamy:

Kto jest naszym odbiorcą?

Odbiorcą usług P.H.U. JUKAMET są podmioty, które oczekują wysokiej jakości obsługi w zakresie odbioru i dostaw złomu, szczególnie gdy współpraca ma charakter stały. Dlatego też chętnie współpracują z nami huty, fabryki, manufaktury. Zapraszamy także do współpracy osoby indywidualne, dla których dostępne są dwa punkty odbioru surowca